Jaká je pravda o tom, že se dá červí dírou cestovat v čase?

Někdo kdysi řekl,že červí dírou se možná dá cestovat v čase. Jaká je v tom ale pravda?

Nejlepší odpověď
fcoop

Samozřejmě,že ano.
Někteří lidé evidentně přicházejí z 50.let,tedy z doby,kdy bylo vše zalité sluncem,měli jsme vyhrnuté rukávy,píseň na rtech,všude trčely jeřáby a komíny a Svět byl tak jednoduchý.
Problém je,že se nechtějí vracet zpět.
Asi proto,že je všude spousta toaletního papíru.
Bez fronty.

Další odpovědi
Psychotic

Žádná. Zaprvé nic jako červí díra neexistuje – je to jen teoretický koncept, zadruhé cestování zpět v čase je dle současné fyziky alespoň myslitelné jen za velice specifických (a možná nereálných) podmínek.

led

V súčasnosti je „červí díra“ teoria, sen mnohých cestovateľov a bádateľov. Až sa objaví dôkaz o jej existencii, či neexistencii, môžme uvažovať ako ju využiť, alebo na ňu zabudnúť. Zatiaľ ju nechajme ako hračku autorom sci-fi.

Drap

Možná. Doposud nikdo nic takového neprokázal ani nevyzkoušel.

dudu

Pokud jsi s akutními příznaky stál minutu přede dveřmi na WC pak jistě uznáš, že následný minutový pobyt na záchodové míse běžel mnohem pomaleji a alespoň na okamžik Ti poskytl veškerou úlevu od světských starostí. Díky této události jsi měl možnost popatřit princip cestování v čase a možná si užít i pobyt ve všech jedenácti dimenzích.

Dochy

Jak to asi máme vědět, když je to vše zatím jen teorie??

Nesouhlasím s některými formulacemi:
„Zaprvé nic jako červí díra neexistuje“ Trochu kategorické. Pokud by bylo jisté že neexistuje a existovat nemůže, bylo by jasné, že daná teorie je mylná. Ale tak daleko zatím věda není. (jestli vůbec někdy bude)

hapiky

Červí díra byla vymyšlena hlavně na přemísťovat do jiného prostoru či časoprostoru. Přemístit se časově do budoucna není podle poznatků vědců až tak velký problém. Stačí se přiblížit k rychlosti světla. Horší je to z návratem, tam je kámen úrazu. Při běžně platících fyzikálních zákonech je to nemožné. Příroda to pojistila. Raději přemýšlej o tom, jak by se dala poslat zpráva z budoucna do dnešní přítomnosti. Samozřejmě pokud věříš, že přítomnost existuje.