DandrdaMan01

Jaká je podle Vás nejlepší ZDARMA MMORPG hra podobna např. hře World of Warcraft nebo 4Story?

Odpovědi
Nerevarin

Nehrál jsem to, ale hodně chválená je Lord of rings online.

Quimby

Nevím jestli nejlepší, ale mě se líbí Lineage 2.
Ovšem je to asijský typ hry, takže když na to nejsi, tak se ti to asi líbit nebude.

Mozeq

Lineage II bylo dříve výborné, ale teď už to bohužel není co bývalo. Kvalitní hra podobná World of Warcraft je Tera → http://en.tera­.gameforge.com/new­s/index

Někteří vývojáři, kteří pro NCsoft vyvíjeli Lineage 3 se sebrali a založily vlastní studio, ve kterém začali pracovat na hře Tera. Tera je tedy velmi podobná hře Lineage.

Zajímavé na této hře je, že nestačí pouze používat kouzla na určité cíle, ale vždy je třeba přesně mířit na nepřítele, který se těmto útokům může vyhnout různými úskoky a úhyby v reálném čase.

Tw!st

World of warcraft jednoznačně nejlepší MMORPG, 4story je jen taková nepovedená kopie WoWka… Dále jsem hrál nějakou dobu metin2 ale je to celkem blbost, pak například ujde Lineage2 nebo Archage