O jakou hru jde?

se jedna s nazvem tivoli? Uz jsem to nekolikrat slysela, ale nevim o co jde.

Odpovědi
anonym

Je to v podstatě dřev. deska s mantinely. V desce jsou hřebíky (třeba) jako překážky. Jo! Deska má mírný sklon. Jsou tam důlky na kuličky .Každý důlek má jinou hodnotu.Zpestřeno zvonečky,do kterých kulička naráží.A do hřebíků.Kulička se vystřeluje pomocí pístu s pružinou.Je to trochu srozumitelné? Existuje i automat,jméno mi vypadlo-že by Tivoli?

SinceX

Tivoli je hra, která se moderně jmenuje PinBall, viz Windows XP..:)