STUDENTKAEVA

Jaká je nejvhodnější škola pro studium psychologie?

Jedna moje kámoška ze zdravky chce studovat psychologii..Před­pokládám ,že pokud bude mít maturitu tak si může dát přímačku?
Doplňuji:
Jo ,děkuji moc velice to kamošce pomůže …

Nejlepší odpověď
annas

Bude mít maturitu, to je jedna z podmínek ke studiu, dále pak přijímací zkoušky.

Nevím, odkud jste, oroto jsem vložila odkaz na všechny vysoké školy, kde se dá obor osychologie studovat.

http://www.job­s.cz/vysoke-skoly/humanitni-a-spolecenske-vedy/psychologie-a-psychoterapie/

Vpravo si klikněte na kraj.

Další odpovědi
da ny

Hlavně se bude muset kamarádka velmi pěčlivě připravit k přijímacím zkouškám, studium zdrávky ji na to moc nepřipraví.