Standa Macík

Jaká je nejlepší kniha v češtině o astrologii?

Dobrý den,

zajímám se trochu o astrologii, a tak bych se vás chtěl zpetat, jesti byste mi nedoporučili nějakou knihu o ní, prosím v češtině, nějakou, kterou jste už četli a je podle vás ta nejlepší. Nebo bych měl radši chodit na nějaké kurzy, které vyučují profesionální astrologové? Přeci bych ale dal radši přednost tištěné formě výuky. Děkuji za vaše tipy.

Standa Macík

Odpovědi
df

Na netu se dají stáhnout videa z kurzů nebohého bývalého ministra obrany Baudyše, astrologického gurua. Na svých kurzech sbalil jednu svou členku kurzu, která dnes nosí jeho jméno a je také uznávanou astroložkou. A jeho syn jakbysmet. Jinak astrologickou „Bibli“ od Jana Keffera Praktická astrologie, který byl fakt borec. Ve své době posbíral materiál pro svou knihu ze vsech svetových bestseleru v astrologii a sesmolil to docela dobře. Chudák skončil v koncentráku. Spojil se i s nekolika kolegy a prováděli různé magické rituály proti Hitlerovi, no asi marně. Leč svému synovi předpověděl budoucnost dost dobře