Kelt

Jaká je maximální vzdálenost, kterou byste byli ochotni jet na své první rande?

Dejme tomu, že se s někým seznámíte přes seznamku, dopisujete si, voláte si a vše vypadá tak, že se k sobě hodíte. Plánujete osobní setkání. Kolik km jste ochotni jet maximálně, abyste se s danou osobou setkali? Předpokládám, že nebydlí v USA, nebo v Austrálii, a že si s sebou nevezete 3 náklaďáky věcí s cílem zůstat u něj, u ní? Takže počítám cesta jeden den tam, druhý den schůzka a třetí den cesta zpět. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Dnes už bych nebyl ochoten jet nikam. Opět otázka pr otázku. Co by kdyby, nemá odpovědi, je to jen mlácení prázdné slámy

Další odpovědi
dudu

Snad nebude od věci použít slov klasika:
Za trochu lásky šel bych světa kraj
šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý
šel v ledu – ale v duši věčný máj,
šel vichřicí – však slyšel zpívat kosy,
šel pouští – a měl v srdci perly rosy.
Za trochu lásky šel bych světa kraj,
jak ten, kdo zpívá u dveří a prosí.
/Jaroslav Vrchlický/

Magix.cz

Jel jsem Mladá Boleslav – Příbram, takže 120 km. A nedopadlo to :)

Edison

Všechno, co je ve vzdálenosti dojezdu na jeden den je kousek…

Kepler

Byl jsem kdysi ochoten kamkoliv v Česku, případně na Slovensko. Nejdál jsem ale jel asi 200 km. Bylo to zklamání.

zjentek

To podle toho, jak by vystupovala ve videochatu. Ale všeobecně, na rande s ženou CO NEJDÁL od Prajzké!!!

anonym

Klidně až na Madagaskar.

Justin1

Moje nynější manželka na naše první setkání jela vlakem na vzdálenost asi 60 kilometrů. Její vlak se zpozdil, takže nedojela včas, ale počkal jsem si na ni a vyplatilo se to, naše první setkání se nakonec vydařilo a naše další soužití taky.

Arne1

Hodinu. Nejde jen o to prní rande, ale i o ta následující a o návraty z nich.