zjentek

Jaká je hloubka vody ve Vltavě přímo před Strakovou akademií?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jako kapitán znám tuzemské vodní cesty, jedná s o vodní cestu IV. třídy, tzn. maximální ponor 1,8 m, bezpečnostní marže je tam 0,5m = minimální hloubka je tam 2,3 m.

Další odpovědi
Nassin

Si to změř. Vezmi bójku, uvaž lano, kterým se za krk připoutáš, šup do vody a měříš hloubku.. Jo, a nezapomeň si dát kámen na krk.

da ny

To netuším, chastáte se „je“ tam nahnat? ? :D
Přijdou jiní. Lepší nebo horší?!

paul1

Našel jsem jenom toto:

Zdroj: https://regio­ny.rozhlas.cz/vltav­ska-nej-v-praze-je-reka-nejhlubsi-pod-vysehradskou-skalou-nejsirsi-u-manesu-7416239

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Dany, to nemůžu prozradit. Ale se správným vybavením by se „oni“ dali likvidovat právě obráceně – odtamtud. (;