Bouřka

Jaka je ciselná predvolba sos u operatora Tesco mobile?

Odpovědi
Alesh

702 8×x xxx, 702 9×x xxx Tesco Mobile

Zdroj: https://www.u­setreno.cz/pred­volby-mobilnich-operatoru/

aliendrone

Boha, CO vás v té škole učí? Samý havloidnosti o pravdě, lásce a dem(ent)orkracii nebo nwm! :(:(:(

  1. CELOEVROPSKÉ (už asi 15–20LET!) číslo na IZS je 112. Obslouží tě jakýkoliv operátor v celé EU.
  2. Pokud jde o tlačítkovou předovlbu (tzv. „rychlá volba“), není to na operátorovi, nýbrž na zařízení, resp. na tobě, jestli (a kam) si to nastavíš.
  3. Jedině pro Keplera je zřízeno speciální nouzové SOS tlf. číslo > 909 26 60 60 (linku si vybírá dle nálady)! Bacha, na rozdíl od 112 je to ovšem PLACENÉ. ;) :D :D