Čivava

Jaká doga to je

doga která se nazývá iGREAT DANE měří 71–76 cm a váží 46–54 kg. Jaká doga to ve skutečnosti je?

Nejlepší odpověď
panenka

je to čivavo německá doga

Další odpovědi
kenyrts

Německá doga je obrovský, silný pes. Náměstí v těle, ale ženy mohou být o něco delší než vyšší. Dlouhá hlava je obdélníkový tvar. Tlama je hluboká, s výrazným stopem. Nos je černá, modrá / černá na modrém Dánové nebo černě tečkovaný na harlekýny. Tmavé, hluboko posazené oči-jsou střední velikosti. Středně velké uši jsou vysoko nasazené a buď oříznout, nebo ponechán v přirozené podobě. Pokud je ponechán v přírodním stavu, jsou sklopit dopředu visící těsně po tváři. Když oříznutí stojí vzpřímeně a jsou velké v poměru ke zbytku hlavy. Poznámka: oříznutí uši je nezákonné ve většině částí Evropy. Dobře klenutý krk je set-vysoká, pevná a svalnatá. Přední končetiny jsou dokonale rovné. Nohy jsou kulaté s tmavými drápy. Ocas je vysoko nasazený, tlustší u kořene a zužující se do špičky. Paspárky jsou někdy odstraněny. Srst je krátká a hustá. Barvy přijít žíhaná, plavá, černá, modrá, pestrobarevný plášť a někdy merle. Ačkoli ne uznaný barvu, čokoláda se vyskytují v recesivní gen. Merle je společným výsledkem skvrnitá chovu, ale není rozpoznán barvu.

Elizabet

Řekla bych že německá doga