Africanus

Jaká by byla vaše reakce, pokud by vyšlo najevo, že váš potomek natáčí porno?

Odpovědi
Pepa25

To je docela dobrá otázka (neřeším tazatele). Nezbývá než říct, že dělám všechno proto, aby to nenastalo. Stejně jako nechci, aby mě někdy v noci vzbudili policajti, že můj potomek pod vlivem řídil, způsobil nehodu při které něhoho zabil a sebe nadosmrti zmrzačil (= nejhorší černá můra všech rodičů). Přesto se tyto věci stávají. Takže znovu: prevence, vlastní příklad a výchova. A pokud by to nastalo, tak bych se mírnil v reakci, ale určitě bych to jen tak nepřešel.

V této souvislosti aktuálně sleduju seriál Netflixu o Roccu Siffredim https://www.csfd­.cz/film/1300530-supersex/prehled/, který není až tak dobrý, ale docela hezky vykresluje neutěšené prostředí, z kterého tento pán pochází … Moje děti mají doufám o dost lepší výchovu a podmínky k realizaci úplně jiným směrem …

Drap

Nenatáčí. Co by kdyby neni otázka hodná soudného člověka. Nikdo z nás neví a nemůže vědět, jak y se zachoval ve vypjatých a krizových situacích.

Tonda Káňa

Dal bych mu kázání o HIV a ochraně a popřál mu hodně úspěchu. Peníze to nese…

iceT

Tak třeba můj otec kdysi prohlásil, když jakési missce odňali korunku, protože vyšlo najevo, že v mládí točila lechtivé filmy, a že když neměla co jíst, tak se nějak živit musela. Nevím ovšem, jestli by byl stejně benevolentní, kdyby šlo o jeho dceru.

Mp2

Nesměl by být ten, co je vepředu..

Africanus

Pepa25: Díky za rozumnou odpověď. Aspoň někdo.

Africanus

Troll, nesoudnost.. ptát se nelze na cokoliv? Tak to klidně smažte, pokud vás to tak pohoršuje.

da ny

Nejde o „pohoršení“, ale o otázku, která je zbytečná a k ničemu.
Zkuste nějakou zpovědnici 😉
Původní náplní webu, byla poradna.
To, že se z toho stala i i zábava, mi nevadí. ..
To, že je někdo pohodlný/líný, vyhledat informace, tam kde jsou, je věc jiná…
Nesmyslné otázky jsou k ničemu.
„Řešit“ otázku, co by, kdyby, pokud by, paří k těm, které jsou k ničemu.
Odpovědi na ně, hlavně pro Vás… jsou k ničemu.

Filip84

dany: To je jedna věc.

Druhá věc je, že tu nikoho nezná. K čemu mu bude, když z odpovědí zjistí, že – ten nebo ten – uživatel by s tím byl úplně vklidu a potomka ještě podpořil (první možnost; já bych to – klasicky – bral z lepší stránky: mohu být rád, že ho baví alespoň jebat! 😅), druhý by s tím, sice, nebyl vklidu, ale naučil by se s tím žít (druhá možnost: protože chce mít s potomkem vztah, že?), někdo další by zavedl „tichou domácnost“ (třetí možnost: a přišel by o potomka), další by se do potomka „obul“, s potomkem si to „vyříkal“, a tím Schluß: buďto by se nějak usmířili, nebo se rozešli (čtvrtá možnost), no a někdo by do potomka vandroval a vandroval tak dlouho, až by taky neměl potomka (pátá možnost). Jo, ano, a někdo by potomka zmordoval (sedmá možnost) a někdo by zmordoval sebe (osmá možnost)?

Prostě: Troll a spam – nic víc.

Africanus

Ty máš dost. Jen mě to zajímalo, nic víc. Tak to smaž, ať máš klid, mě to žíly netrhá.

Filip84

Troll.