majki636

Která brněnská školka je nejlepší?

Nejlepší odpověď
PetaKo

No potom co jsem měla problém dcerku umístit, tak za mě je nejlepší školka Dráček. Paní ředitelka je velmi příjemná a empatická paní, vždy je jak s ní tak s učitelkami výborná domluva. Dcerce se věnují naprosto perfektně, takže nemám co bych vytkla.

Další odpovědi
Cermak

V Dráčkovi jsem měla syna přechodně jeden rok, co jsme byli v Brně a mrzí mě, že nějaké takové zařízení není aji u nás v Ostravě. Tam to bylo opravdu boží a hlavně malému se tam moc líbilo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

majki636

Jsou tam prosím pěkně nějaké požadavky na děti ?

NoFear

Nejlepší, ;)