Cristovao

jaká barva se nejvíce hodí na stěnu.když mám zelený nábytek?.:)

Zařizuji tento pokoj v zelené.A pot­řebuji poradit malbu stěny.Zatím mám bílou a chci nejspíše jen nejaké pruhy a pak to doladím samolepkami na zed.Jaké barvy se nejvíce hodí k této zelené? http://www.hmna­bytek.cz/images/sto­ries/Dtsk_poko­je/LABYRINT_det­sky_pokoj/laby­rint_d.jpg

Nejlepší odpověď
Lucijej

Mně by se líbila světle oranžová – meruňková.

Další odpovědi
lenisek01234

Určitě fialová, protože to je barva pistácie a fialová se hodí k pistáciový doma mám obrovskou skřín v pokoji je pistáciová a stěny ob fialová a ob pistáciová :) je to na tobě ;) jinak hezký nábytek ( foto)

mosoj

Proti gustu žádný dišputát. Mně se to jeví jako ve věznici, samý pruh a rám.
velice okoukatelný design !
Doplňuji:
Záleźí také na světelných podmínkách v místnosti.
Celkově světle laděnému prostředí by nevadily nějaké tmavší drobnosti či plochy. Bylo by to lepší než vězeňské pruhy. Toť můj pohled, který nikomu nevnucuji.

Nykki

J8 bych nechala čistě bílou a pak tam hodila nějaké ty samolepky jak říkáš,třeba květiny nebo třeba siluety…