Orion

Jak zvýšít rozlišení videa u samsungu gt s5360?

Mám mobil samsung gt-s5360 s kamerou 2Mpx rozlišení, ale video to zvládne jen max 320×240. Existuje nejaká aplikace která mi dovolí použít vyšší rozlišení videa (např 640×480)? CCD čip přece by to měl podporovat když zvládne i 2Mpx.

Odpovědi
Jsemtady

Ten telefon nemusi byt dost rychly aby stihal komprimovat a ukladat 25 × 2mpx za vterinu. Leda nejakej neoficialni rom by pomohl pokud to utahne. Spis si myslim ze mas smulu.

Orion

nemusí to být 25 × 2Mpx stačí mi i klidně 640×480 fps25 nebo podobné.