Avatar uživatele
Duvemblejt

Jak zrušit platbu když jsem to poslal omylem jinam?

Banka je GEmoney..
Doplňuji:
Já se s těch vaších odpovědí uchechtám :D :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka před 4499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MadAnnie

Platbu nezrušíš, když už je odeslána. Maximálně zavolat na nějakou horkou linku GE a poptat se.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Záleží na tom, kdy je určen datum odeslání.
Pokud je již platba odeslaná, tak logicky již zrušit nelze.
Můžeš pouze požádat banku, aby ona požádala příjemce, aby peníze vrátil. protože ty nevíš, kdo oním příjemcem je. To je povinnost ze zákona.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Co je na těch odpovědích k uchechtání??Všichni se ti snaží pomoct!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Tak to ti můžu říct přesně.Letos jsem to taky řešil a zrovna u této banky .Paní na pobočce s tebou velice neochotně po hodině přemlouvání sepíše protokol o nějakém stop stavu a nakonec ti řekne,že se máš modlit,aby ti to dotyčný poslal zpět na účet.Jinak se to bude muset vymáhat soudně a na to asi ty ani já nemáme.Takže peníze bohužel už neuvidíš,jako já a spoléhat na slušnost lidí,že ti něco pošlou zpět…hahaha,to v Česku nefunguje.Upřímnou soustrast.Na druhé straně – buď rád,že na tebe banka nepošle exekutora.Důvod by si našla.
Tak teď se můžu uchechtat zase já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Co nejdříve požádat banku, pokud platba neproběhla, tak to může zablokovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Já bych zavolal na jejich infolinku, číslo mají nepochybně na svých stránkách. Storno udělat lze, ale něco to bude koštovat, to víš zadarmo ni kuře nehrabe! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Máš v nicku překlep. Hele Jduvenblejt, taky jsem poslal prachy jinam. Ale nedošly tam, protože překlepnuté číslo účtu stejně neexistovalo a platba nebyla uskutečněna. Příjemce tvých peněz pokud mu nebyla platba určena ti musí prachy vrátit, jinak by to byl pokus o obohacení. Přesné znění zákona neznám ani nemusím, stačí aby to právně fungovalo. Takže tohle nikomu nebude stát za to. Kdo vymyslel slovo/ snad sprostý výraz „překlep“? Vždyť já čísla na složenky neklepu ale vypisuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Všichni se snaží pomoci… Ale chybí zde někdo, kdo odpoví podle zákona. Nabízíme své vlastní zkušenosti tak jak s námi na úřadech jebou, jak to známe. Zvykáme si, že s námi vyjebávají, a my se učíme vyjebávat.. Co takhle zahledat si tady na Internetu právní otázky? Cache z minulých let funguje, dá se předpokládat že se jistě ne podobný, ale stejný problém objeví ve výsledcích vyhledávání. Když už ta baba za pultem v bance řekne něco tak moc neprofesionálního, tak už nemohu doufat že to ví někdo tady. Kde je uživatel Standa? S právnickým rozhledem. Prostě je nás tu moc, já u odpovědí kouřím a popíjím víno. A máš pravdu v doplnění. Na každodenní povinnosti – tedy na naše… se vztahuje nějaký zákon. A tímto je na NÁS pohlíženo, tím způsobem oni jaksi námi manipulují a doufají že jim to projde. (modlete se aby vám to vrátil) To jsme opravdu tak zachyceni v jejich systému abychom nedokázali odpovídat stejnou řečí? Nebo co, jak to je? Je to ještě dobrý?

před 4499 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek