Kubas11

Jak zprovoznit nefungující telefon?

Zdravím, vlastním tento mobil (S5570I) a mám ho už dva roky, ale teď se mi objevila chyba – Nejde zapnout, buď se pořád opakuje logo Samsungu nebo pouze logo mobilu. Mobil je bohužel 3 dny po záruce, stalo se mi to v neděli a záruka skončila v pátek. Vyzkoušel jsem hard reset i flashnutí romky i přes ODIN, ale tam mi nechce najít ten port (chybí drivery – neumím je najít, hledal jsem je, ale nebyly to ony.) Sice to není bůhvíjaké dělo, ale na kalkulačku, zápisky, občasné hraní, volání a sms bohatě stačí, proto je mi líto ho vyhodit.. děkuju za každou pomoc a radu.. :)
Doplňuji:
Wipe jsem už dělal..

Samšunty no.. já měl předtím Alcatel OT – 710, ale zničil se mi, tak jsem si kupoval nový v obchodě, kde jsem si musel vybrat z nabídky a nejlepší z nich byl právě Mini.

Odpovědi
krftwrk

Zkus wipe…

Jinak jen naprostej vedlejs si muze koupit samsung. Firma, ktera je povestna kurvitkama v mobilech za 15k a naprosto katastrofalni tech podporou…
Doplňuji:
Tak asi jedine do servisu, nebo ho kydni na aurko…