Jamajka

Jak změnit klávesnici na mobilu LG (y/z)?

Dnes jsem si pořídila novou kartu SIM a hned doma ji aktivovala. Vše bylo zcela v pořádku, mimo klávesnici. Když jsem si mobil pořizovala, měla jsem stejný problém, který jsem jednoduše vyřešila v nastavení. Tentokrát už na to ale nemohu přijít. Na místě, kde dříve bývalo písmeno ‚z‘ je písmeno ‚y‘, a naopak. Co bych měla udělat, aby to bylo opět při starém? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
gecco

Pokud to v nastavení (co manuál?) nenajdeš, zkus toto – http://android­forum.cz/zm-na-hw-klavesnice-qwerty-qwertz-diakritika-t34986.html …
😉

Human

Odporúčam skôr nainštalovať Google klávesnicu a problém vyriešený :)