Pup12345

Jak změním zde v odpovědích svůj e-mail?

Nejlepší odpověď
annas

Napište adminovi na e-mail – info@odpovedi.cz.

Jedině s ním se můžete domluvit na dalším postupu.

Další odpovědi
wendyX

Stejný problém jsem řešil právě před rokem, kdy jsem rušil e-mailovou schránku, ze které jsem se původně registroval do Odpovědí- a chtěl jsem tedy provést změnu e-mailu. V ‚Nastavení‘ ve svém profilu tato možnost vůbec není (jak jste už asi též zjistil)- a tak jsem napsal dotaz adminovi (na info@odpovedi.cz). Odpověď jsem sice dostal- ale byl jsem velmi nepříjemně překvapen. Bylo mi sděleno toto- cituji:
.......
Dobrý den,

bohužel změna emailu není možná. Buď přijdete o možnost komunikace, přihlašování by mělo fungovat dále nebo máte možnost svůj účet zrušit a založit si nový.
Děkujeme za pochopení, s pozdravem a přáním pěkného dne,

Odpovědi.cz
.......

Takže psát zřejmě ani nemusíte- ušetříte si čas… Proč nelze adresu změnit nechápu, ale každopádně to je dost značný nedostatek.