pingo doce

Jak zlikvidovat kopřivy?

Existuje nějaký prostředek ( nechci používat Rondup a podobné chemikálie) kterým se dají zlikvidovat kopřivové porosty na zahradě? Vykopat to nejde. Vždy zůstanou nějaké zbytky kořenů a rozrostou se.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Otázka tu nedávno padla, posílám vám odkaz, kde najdete i nechemickou radu:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-kopriv-na-zahrade

Další odpovědi
pondělí

TO SAMÉ JEK ZAJDA,NA JAŘE SI DĚLEJTE SALÁTY A ŠPENÁTY
A Z VYKOPANÝCH KOŘENŮ,MŮŽETE ČERPAT CELÝ ROK ,NA ZAŽÍVÁNÍ,NA POKOŽKU,PROTI KOMÁRŮM,PROTI MŠICÍM A DALŠÍCH PADESÁT POLOŽEK
jAK JE TE´TKOM VEDRO VYKOPEJTE KOŘENY A NECHTE PŘÍRODNĚ USCHNOUT,DO KONCE ČERVENCE JSOU JEŠTĚ TROCHU PLNÉ

anonym

DOBRÝ DEN.NECHÁPEME MY LIDÉ Z MĚSTA PROČ LIKVIDUJETE TAK DRAHOCENNOU BYLINU,JAKOU JE KOPŘIVA.VŽDYť TATO ROSTLINA NENÍ PLEVEL,ALE JE TO NESMÍRNÉ ZDRAVÁ,LÉČIVÁ A CHUTNÁ BYLINA!!!
TADY VE MĚSTĚ JI SHÁNÍME SUŠENOU I S KOŘENY ZA NEMALÉ PENÍZE A VY SE JÍ CHCETE ZBAVIT.POSEKEJTE SI JI,NASUŠTE A V ZIMNĚ SI Z NÍ DÉLEJTE 3X DENNĚ ODVAR A PIJTE!!! SROVNÁ VÁM TATO NÁDHERNÁ BYLINA VÁŠEHO CELÉHO ČLOVĚKA.A Z JEJICH OČIŠTĚNÝCH KOŘENŮ SI UDĚLEJTE BYLINNÉ KAPKY NA POSÍLENÍ IMUNITY.NENIČTE JI-JE TO VELIKÁ ŠKODA I PRO VÁS.---ZAJ-PO

Zdroj: V TOMTO OBORU VELIKÉ ZKUŠENOSTI