Akri014

Jak zlepšit fyzičku? Prosím jen dobré rady!

Nejlepší odpověď
Palpatine

Cvičit, běhat, posilovat, jíst zdravě. Co více chceš? Jak často a jaké cviky si dohledáš na internetu. Jsou na to i různé kalkulačky. Začni na sobě první makat doma. Leh-sedy, dřepy, kliky, aspon 50 za den od každého. Ve volném čase si běž zaběhat do parku. Po pár měsících navštiv potom posilovnu pokud chceš svaly. Ale to už je z jiného soudku.

Další odpovědi
Edison

Cvičit?

Kelt

Je třeba být konkrétní. Na co potřebuješ fyzičku? Zkus si Cooperův test, platí pro chůzi, běh, kolo, plavání a různé věkové kategorie. To se můžeš hned vyhodnotit. Ale sprinter, boxer, vzpěrač, tanečník a jiní, každý potřebuje fyzičku na něco jiného, podle toho volí trénink. Nebo začni chodit do posilovny, tam bývají odborníci, kteří ti připraví program.

Rokio

http://rock-lee13.blog.cz/1508/jak-se-stat-kulturistou

peta999

Najdi si na YouTube Pamela RF a cvič každý den. Každý trénink musí obsahovat tyto 3 části v tomto pořadí: zahřátí svalů (rozcvička = workout warm up), samotné cvičení, závěrečné protažení. Pokud máš fyzičku úplně v řiti, mělo by ti tohle vystačit na pár týdnů. Hodně štěstí :)