Misirik

Jak zkopírovat všechny soubory systému windows na USB?

Mám sd kartu 32gb a převedl jsem ji z logické na primární a zformátoval se systémem souborů ntsf. Potom jsem se snažil zkopírovat soubory z disku c na tu sd kartu ale nelze zkopírovat všechny soubory. Windows by se tam měl vlézt má 17.38gb.

Odpovědi
jáára

musíš ji nastavit jako pevný disk, pak je tam nainstaluješ. (diskpart).

To nejde prostě zkopírovat. musel bys ručně přepsat registry, atd…

Měl sem na flešce WIn 7, i Win 8.1. Ani jedno nebylo použitelný. – odezva, rychlost flešky.

Roman71

Běžným kopírováním na kartu nikdy nedostaneš všechny soubory Windows. V systémových složkách jsou soubory dočasné a chráněné proti zásahu uživatele. S těmi nelze ani hnout. Je potřeba tam systém nainstalovat.

Pokud chceš Flashdisk používat jako běžný disk, doporučuji USB 3.0. Ujisti se nejdřív, jestli základní deska počítače umí startovat z Flashdisku a zda ho umí v případě zapojení USB Hubu rozpoznat jako další pevný disk. I tak je rozdíl mezi HDD a Flashdiskem propastný.