slady

Winrar!!! Pomoc PLS!!

Dobrý den, stáhl jsem si v rarech hru pak jsem ji rozbalil a vytvořilo jse mi iso. Ale já chci přesunout ten iso soubor z pc do pc tak jsem si vzal flash disk a tam mi to napsalo že flasdisk je plný přitom je uplně prázdný. Tak bych se chtěl zaptat jak z toho iso souboru udělám zas ty části???
Doplňuji:
No to ja všechno vim jinak mám 16GB Flash… 🙂 ale já jsem si to stáhl po částech jako jeden souboro 700MB a je třaba částí 5 no stáhnu 5 částí a pak se to musí rozbalit a pak z toho je to iso a já to chci dát z5 na ty části po 700MB a to nevím jak…

Nejlepší odpověď
anonym

to je obvyklý problém, a je trochu záludný v tom, že docela úspěšně maskuje skutečnou příčinu 🙂.

Není chyba v tom, že by na usb disku bylo málo místa, ale v tom, že na něj kvůli jeho starému souborovému systému není možné uložit tak velký soubor jako je to vaše iso v celku …

////

řešení je jednoduché, a opravdu není nutné ten soubor zase rozdělovat na menší části … pokud umíte formátovat svoji flasku, udělejte to znovu a tentokrát místo výchozího souborového systému „fat32“ (který má toto omezení maximální velikosti souboru) zvolte novější „ntfs“ … i tak velký soubor už by potom neměl být problém na flashku zkopírovat

Další odpovědi
Lotty

Zkuste soubory extrahovat. Mám dojem, že vás navede průvodce nebo se tlačítko nachází v horní liště.

Fallen Angel

pokud má neco koncovku .iso, tak se jedná o obraz CD nebo DVD – bude to hrozně velký a navíc to bude zřejmě potřeba nejdříve vypálit, než to půjde spustit. Napište jakou hru jste si stahnul, podívám se, jestli někde nepůjde stahnou jinak.