Elixír

Jak zkombynovat chemickou reakci do kladné podoby a jaký je postup?

Do Lahve od Alpy, jsem nalil vodu z kohoutku, která obsahuje stopy železa a rozpustil Zoleptil. Ten, co se domnívám vyreagoval se zbytkem Alpi a železem. Výsledkem byla tělesná reakce mozkového jádra prvotní buňky. Ta aktivovala růst pomocného zubů. Hledal jsem tuto reakci všude i v toxických látkách intuitivně. Proto jsem neznal kladnou reakci a neryskoval. Byla to chyba, opatrnost, záporný minimalní aniont nedovolil aktivovat prvotní životní buňku v mozku. Jak vytvořit kladný aniont Zoleptilu a reakci s Alpou a železitou vodou. Netuším zda jsem napsal srozumitelně problém chtěné reakce. Zoleptilu 50 bylo velké množství, tři baleni do 160 ml. Celá regenerace organizmu potřebuje Champex a postup podávaní. To je Budoucnost za hranici Světa.

Nejlepší odpověď
mosoj

Vyhoď už ten vánoční stromeček.

http://photo.u­loziste.com/?fot­ka=eaf60f346fca3­8d1.jpg&d=v4fc4­8929d473df3&si­ze=3

Další odpovědi
JájsemRaibek

Tak to je mazec :DDD
Původní otázka:
Jak zkombynovat chemickou reakci do kladné podoby a jaký je postup?

Do Lahve od Alpy, jsem nalil vodu z kohoutku, která obsahuje stopy železa a rozpustil Zoleptil. Ten, co se domnívám vyreagoval se zbytkem Alpi a železem. Výsledkem byla tělesná reakce mozkového jádra prvotní buňky. Ta aktivovala růst pomocného zubů. Hledal jsem tuto reakci všude i v toxických látkách intuitivně. Proto jsem neznal kladnou reakci a neryskoval. Byla to chyba, opatrnost, záporný minimalní aniont nedovolil aktivovat prvotní životní buňku v mozku. Jak vytvořit kladný aniont Zoleptilu a reakci s Alpou a železitou vodou. Netuším zda jsem napsal srozumitelně problém chtěné reakce. Zoleptilu 50 bylo velké množství, tři baleni do 160 ml.

gecco

Ty folééé, paprťála, ty´s na to káp…
😁
Litr Alpy a něco do toho – a perluješ…
😁
_____________­________________________­______
Mimochodem – pokud jsi ten grant potřeboval na tohle, máš mou bezvýhradnou potforu (nebo podporu??), možná ti i kanystřík metylu věnuju…
😁

Janec

Jestli se ti podaří udělat kladný aniont tak dostaneš Nobelovu cenu.

Klaproth

Jsi na dobré cestě, nenech se odradit posměchem tmářů a chutě kombynuj. Tělesná reakce mozkového jádra prvotní buňky se určitě dostaví.

Kelt

Nevím, co znamená zkombinovat chemickou reakci do kladné podoby? Ona může být i v záporné podobě. Máš problémy s i a y. Ale klidně si to můžeš dát patentovat do Jurnal of Chemical Science.

Kepler

Gecco: byl jsi na stopě! Chybělo jen matlála, patlála a na konci ŽBLUCH!

gecco

Mosoji – tohle není canabis…
Spíše ´houbičky´ – z přírodních…
😉

gecco

Admine, tuhle otázku zachovej – aspoň pro příštího Silvestra, kdyžuž ne pro příší generace…
😉

ReHu

Jj, taky jsem pro archivaci. 🙂