MrnousakCZE

Jak zjistit že se mi někdo přihlásil na FB?

Chtěl bych vědět jestli existuje nějaký způsob jak zjistit že se mi někdo přihlásin na fb, že by třeba byly vypsány časy kdy proběhlo nějaké přihlášení

Odpovědi
ondricke

To sice není, ale když se chceš třeba přihlásit, tak se sice přihlásíš, ale (když tam bude někdo přihlášený) tak Tě to bude pořád vyhazovat pryč s facebooku na úvodní stránku aby ses přihlásil. Nebo tam něco bude psát přes tebe. Těch možností je hodně…