irmuška irma

jak zjistim, zda byl na mem profilu FB z meho PC prihalseny nekdo v dobe,kdy jsem vpraci a na FB nemjsem?

Doplňuji:
2honza19hk: tak neni mi 15 a vim,jak pouzivat PC, heslanikomu nesdeluji, PC si je nepamatuje a mamjepokazde slozena z velkych a malych pismen,cislic a diakritickych znamenek, vim, ze heslo do FB se da pomerne snadno hacknout

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Pokud tvým jménem nic nenapíše, nekomentuje, nesdílí tak asi těžko.
A jak myslíš přihlásí na tvůj profil? Doporučuji nezapamatovávat hesla a pokaždé jej vyplnit. Pak se tam nedostane.

Další odpovědi
honza19hk

tak nedávej nikomu svoje přihlašovací údaje a při každém odejití se odhlaš.Vhodné je aby si počítač nepamatoval hesla.Pak ti tam nikdo nevleze.
Doplňuji:
v tom případě ti tam nemůže nokdo lézt. Nicméně skichtokniha je samej podvodník.

Reezo

můžeš se obrátit na technickou podporu, že máš podezření, že tvůj účet byl pod útokem. z adres IP by mohli být teoretický schopný říct, jestli tvůj profyl nenavštěvuje pravidelně nějaký stalker…
v případě narušení soukromí, to může řešit i policie.

Bedy

Pokud na Facebooku nemáte nastaveno zapnuté rozpoznávání zařízení a eventuelně i ohlašování emailem když se někdo připojí na Váš účet z jiného počítače (tím někdo můžete být i Vy samozřejmě).
Vše najdete v Nastavení účtu, v levém menu Zabezpečení.

Nicméně takové obavy bych neměl, pokud opravdu nejde do tuhýho – na Facebooku sdílíte s ostatními uživateli řadu údajů stejně.

irmuška irma

hesla si nezapamatovavam, mam celkem silne heslo slozene z velkych a malych pismen, diakritickych znamenek a cislic, jde mi o to, zda se v historii pc da zjistit, zda se nekdo mym jmenem prihlasil na muj profil…