šuli

Jak zjistit heslo k Win 7 ?

Nevíte někdo jak zjistit heslo k Win 7 ? … mám tam dva účty a na jednou jsem přihlášený.. ten je ale bez hesla.. a na ten druhej se nemůžu dostat.. díky za každou radu

Nejlepší odpověď
anonym

Před nějakou dobou jsem použil OPHCrack, kterým zjistíš přihlašovací hesla jednoduše i na sedmách. Stáhni si Live CD OPHCrack, vypal a po restartu počítače nabootuj z CD. Spustí se ti Linuxová aplikace, která už tě navede ke zdárnému konci. Mám to odzkoušené, takže bez obav.

Další odpovědi
xko

Ahoj přesně tak…tady je aplikace se kterou by nebyl problém to zjistit ..je tam i návod http://blog.i­jacek007.cz/Na­vody/odhalte-zapomenute-heslo-do-windows-pomoci-ophcrack-livecd