FikeCZ

Jak zjistím, že má vozidlo zaplacenou ekologickou daň?

Dobrý večer předem než ihned automaticky napíšete do komentářu že je to ve velkém TP bych prosil o přečtení.
Koupil jsem vozidlo rok vyroby 1999.Jsem druhym majitelem v česku , první majitel koupil vozidlo 5.2015 z Němec­ka.A je napsany v velkém TP ,techničak je českej značky české vše v pohodě..Ale jestli je ekologicka dan zaplacena není napsané v TP. Opravdu prošel sem to několikrát jestli nejsem slepý ale zapsane to tam není!Nevíte prosím někdo jak to zjistím?Nebo jestli se to už nepíše nevím ..Jsem rád za každou radu díky

Odpovědi
Ušel ventil

Při registraci vozu na magistrátu vychází uřednice jen a jen ze zápisu ve velkém techničáku – pokud zápis není tak se bude poplatek Ekozlodějna platit .
Telefonicky si to můžete ověřit na každém registru vozidel.

cukrar

Jedině zápis v techničáku, jinak se to nepozná.