jak zjistím svůj metabolický typ?

Jím zdravě a střídmě a přesto se nemohu zbavit nadváhy a s tím souvisejících problémů s klouby.

Nejlepší odpověď
www

Snad za to může genetika, třeba taky tvoje špatné hodnocení své životosprávy..
Těžko poradit

Další odpovědi
ReHu

Orientačně podle testu, přesněji u lékaře

http://www.drho­rejsova.eu/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=69%3At­st&catid=46%3As­trava-testy&Itemid=54

Co přesně znamená zdravě a střídmě?

Doplňuji:
Střídmě neznamená vždy zdravě.
Zdravě znamená vyvážená a pestrá strava min 5* denně. Třeba i 6 – 7* denně.
Hodně pít.
Pokud nesportuješ, ujít min 10 tis kroků. Krokoměr pomůže.

samicek333

Prý nestačí jen málo jíst, musí se i sportovat.
Pokud člověk hladoví a pak se nají, začne tloustnout, protože si tělo dělá zásoby na „horší časy“.