martin14

Jak zjistím IP adresu routeru?

Já vím že se dá zjistit v příkazovém řádku a na to musím být připojený,
ale potřeboval tu ip adresu zjistit i bez připojení k internetu, jde to nějak?
Nemám přístup k routeru ani na internet a papíry od routeru nevím kde jsou. Poradíte mi jak ji zjistím?

Nejlepší odpověď
anonym

v cmd napis ipconfig -all a vyčti z toho router

Další odpovědi
led

Rada užívateľa l564 funguje aj bez prístupu na internete. Niektoré zariadenia majú svoju pevnú IP a tú zistíte práve pomocou tohto „pinkania“ počítač a zariadenie (router) si to už medzi sebou „vysvetlia“