DanVancz

Jak zjistím DDR svého notebooku?

Zdravím
Jak zjistím své DDR?
Hodně jsem četl že program CPU-Z ale tam to nemůžu nikde najít předem díky za odpověď

Odpovědi
Hlada

V záložce Memory.

Dochy

Pokud tím myslíš jaké paměti Tvůj notebook podporuje, tak se prosím podívej do specifikace (stránky výrobce, prodejce, uživatelský návod). Pokud nic z toho nemáš, můžeš méně spolehlivé info najít podle konkrétního čipsetu nebo procesoru.

Nick213

Vyzkoušej tohle: http://eu.cru­cial.com/eur/en/sys­temscanner
Nainstaluješ, spustíš a necháš si oskenovat pc a pak už ti to napíšeš jaké DDR máš a kolik RAM si můžeš ještě navýšit