jak žít s člověkem sociopatem /syn dospělý/

soužití se sociopatem

Odpovědi
LuciJe

Sociopatie je souhrnný název pro mnoho poruch a každý člověk je individualita. V tomto směru Vám vhodný přístup může navrhnout pouze odborník, který zná přesnou situaci.

alenka901

určitě návstěva psychoga,pomáhají léky rivotril(můžou je brát i děti),Cipralex

Attack-design

jde to težko ale bohužel se musíte trošku přizpůsobit a být asi hodně tolerantní

Dandi

Pokud máte doma člověka stiženého sociopatií = psychicky nemocného člověka, který nic necítí k druhým lidem, tak určitě doporučuji odbornou pomoc.