tyna94

jak získat ztracenou historii z ICQ?

Na notebooku mám icq 7.6 , ale musim si přeinstalovat systém, takže bych potřebovala poradit, zda jde získat historie z icq, když si po přeinstalování systému znovu stáhnu tu stejnou verzi icq? Děkuju moc za rady.

Nejlepší odpověď
beer

Musíš nejdřív provést zálohu historie na výměnné medium, pak přeinstalovat systém. Po nainstalování ICQ do něj z media zkopíruješ historii.

Další odpovědi
anonym

pokud jsem si neprovedl zálohu historie, tak je smůla.

Fyzik

Až si to přeinstaluješ, už to zpátky nedostaneš, ale (teď nevím jak) jde to extrahovat do textového souboru, to je vhodné dělat jednou za čas preventivně, kdyby se cokoli stalo