mikik

Jak získat technický průkaz k malotraktoru?

Dobrý den.Koupil jsem starší malotraktor dovezený z japonska.Chtěl bych si pořídit k tomuto malotraktoru technický průkaz(spz)abych mohl legálně na silnici.Mán od toho malotraktoru jen kupní smlouvu.Slyšel jsem že už to jde přihlásit na dopravním inspektorátu.Jaký je prosím postup?

Odpovědi
Schluker

Nevim o tom, ze by to slo, ale treba bude nekdo chytrejsi. Jinak se nabizi sehnat si vrak stejneho malotraktoru ktery TP ma, pripadne prichazi v uvahu individualni homologace (draha legrace) anebo registrace jako veteran, pokud splnuje podminky.

cukrar

Slyšel jste špatně. Přesněji, na vozovku může, pokud je schválený pro provoz na pozemní komunikaci. Pokud si zapaltíte u DEKRY testy, prohlídky a zkoušky, tak teoreticky je to možné, prakticky nikoliv.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.