perina76

Jak získat zpět míč, když při fotbalovém tréninku míč přeletí síť a skončí v cizí zahradě?

jak ziskat mic ktery prekopneme pri treninku na zahradu za hristem?majitel nam je nechce vracet.

Dobry den,chci se zeptat,pri fotbalovem treninku ci fotbalovem zapase nam sem tam dochazi k prekpopnuti sesti metrove ochranne site za brankou a mic se dostane na pozemek majitele baraku.Slusnou cestou ho prosime o navraceni micu,ale dotycny nam mice nechce vracet.Co s tim delat,nedochazi k zeadnemu poskozeni jeho majetku,pouze mu ty mice lezi na zahrade.

Nejlepší odpověď
ivzez

Je-li šestimetrová ochranná síť příliš nízká, je
potřeba hřiště zabezpečit vyšší sítí nebo jinak.
(Musíte zbránit obtěžování majitele zahrady.)

Podle mne je neúnosné po někom požadovat,
aby vám opakovaně (či pravidelně) vydával míče.

PS: Posoudit poškození by musel majitel zahrady, nikoliv vy.
(Podle mne mu zahradu poškozujete, přestože nic nevidíte.)

Další odpovědi
Drap

Podat trestní oznámení.

Kryšpín

Zjistit na co má majitel mlsný jazýček, zakoupit případně několik zákusků dobrou láhev pitiva, omluvit se a požádat o případnou trpělivost

ivzez

Jednou, dvakrát se nic neděje. Ale jestli míče ochrannou síť překonávají
častěji, nedivte se, že majitel zahrady není ochoten spolupracovat.