andys10

Jak zhubnout kdyz delate na smeny?

Dělám krátký,dlouhý týden,což mi umožňuje v dlouhém týdnu cvičit jen 2× do týdne a to dva dny za sebou…což mi přijde málo a uprime člověk nemá po náročné práci oba dva dny cvičit,do prace vstávám brzy a domů chodím pozdě takze po práci to nepřichází v úvahu a není to možné,do fit center do kterých chodím předcvičují třeba jen 3× týdně,takže to mi také nevychází,jím zdravě,ale v poslední době jsem dost nabrala,tak prosím někoho o radu,když nemohu cvičit každý den a pravidelná strava v mé práci také možná není…dělám servirku a bohužel si nemůžu při plné restauraci sednout a vychutnat si svačinu…moc děkuji za odpovědi…

Odpovědi
zzzzz

Já myslím, že jako servírka, máte pohybu docela dost. Pokud jíte zdravě, tak v tom to také nebude. Navštivte lékaře, ať Vám udělá testy, nechci vás strašit, al může to být štítná žláza, ale taky nemusí, tak se hlavně nelekejte. Zajděte k tomu lékaři a hledejte příčinu, proč jste přibrala.

mosoj

Hlavně si to všechno zdůvodnit !