zjentek

Jak žena z obrázku dosáhla této úpravy vlasů?

Ta lysinka… má tam snad nějaký uzlík nalevo od lysinky?>>>https:­//www.youtube­.com/watch?v=GjXY­MothaVI

Odpovědi
elkon

Nevidím ani lysinku, ani žádnou úpravu, možná jen trochu nabarvené vlasy a šátek.

anonym

Taky na to čumim jak trubka, nic nevidim, jen normální, rozcuchaný vlasy. Barvený, jak píše elkon je rozhodně nemá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon pokud si už cikánky barví vlasy, tak je to převážně NA BLOND, víš?

zjentek

Děcka tak JÁ vidím holou kůži od čela až skoro k temeti hlavy a tomu já u lidí kterým rostou vlasy říkám lysina. A aby jí dosáhla, myslím, že si nalevo od tý lysinky zhruba uprostřed udělala malý uzlík vo vlasech. Ale mohla si tu obnaženou kůži hlavy při tak hustých vlasech „zařídit“ i jinak a proto se ptám jak asi. (;

Hoj Samba, co ty tady? (; (; (;

anonym

zjentek, jen tak očumuju, to je nějaká Indka, ni?