Avatar uživatele
Registrovaný

Jak zdanit příjem z prodeje bytu?

Jak zdanit příjem z prodeje bytu pokud byl ve vlastnictví 8 měsíců? Je to dle §10 daně z příjmu? Vypočítává se ze zisku dle §10 i sociální a zdravotní pojištění?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Ano, je to příjem dle §10, jako výdaj bude proti vstupní cena bytu plus případné zhodnocení.

Z příjmů dle §10 se zdravotní ani sociální pojištění neplatí.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 840
Zlatý mosoj 444
Zlatý ivzez 297
Zlatý gecco 271
Zlatý Hlada 263
Zlatý standa 200
Zlatý led 181
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 173
Zlatý annas 172

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.