zvonisek

Jak zbavit alkoholika závislosti?

Když nechce přestat chlastat?
Co když je to sobec a je bezohledný?

Nejlepší odpověď
Drap

Když nechce přestat, tak to nejde. Nechat ho až se upije. Pokud chce, přihlásit ho k léčbě.

Další odpovědi
dudu

V těchto případech je to marné, je to marné, ......

yuko

Jak rekl jeden znamy zpevak – byvaly alkoholik: „To musi ten chlap najit v sobe tu silu.“ A pokud je to srab, tak tu silu prestat chlastat v sobe nikdy nenajde. Nejspis se musi ocitnout az na samem dne, aby ho to donutilo. Jen nekdy uz muze byt pozde. A kdyz nechce prestat, tak at si v tech srackach zustane, je to jeho volba, jeho posrany zivot.

Kura

Záleží čemu říkáš alkoholik. Každý snese jinak a třeba jen závidíš, že nesneseš tolik vypít.
;-P

MarkettB

Dokud sám nechce tak s tím nic nenaděláte. Musí se chtít uzdravit, to je hlavní. Pokud k tomu přijde tak pak se doporučuje pročistit játra. Na to je nejlepší silymarin a to vysoké dávky. Můžu doporučit třeba tablety Lipovitan S, mají 420mg v DDD. To by mělo zabrat.