Kelt

Jak zastavit reklamu, která se objevuje na PC?

Asi nejsem jediný, komu to vadí, ale když jsem na internetu, nebo mám zapnutý internet, objevuje se mi neustále v pravém dolním rohu okénko s reklamou, že holky berou několik tisíc euro, že se dá po určité stravě zchudnout atd, prostě je tam obrázek, text a mačkám křížek, close a jeden okrázek zmizí a za pár sekund je tam další. Jak to zastavit, zrušit? Děkuji

Odpovědi
Edison

Především je reklama a „reklama“. Blokovat reklamu je nežádoucí. Některé stránky pak ani řádně nefungují. Je třeba si uvědomit, že reklama je jejich příjmem a z toho fungují. Pak jsou „reklamy“ a to jsou spíše viry. To bejvají ty „ouška“ v různých místech stránky. To je potřeba zjistit, co to udělalo, jaký doplněk se nekontrolovatelně nainstalil, případně s jakým SW a pak gooooooglit. Většinou se toho dost blbě zbavuje.

Kepler

Zkus si nainstalovat adblock podle již dříve uvedeného aliendronova odkazu:

https://getad­block.com/

Mně funguje perfektně, jiné zdroje k instalaci fungovat nemusí.