klumprt

Jak zařídit, abych měl chuť ráno a nikoli večer?

Všude slyším, jak je zdravé každý den snídat a jak je ohavné ládovat se v deset večer různými dobrotami z ledničky. OK, ale deset večer až k půlnoci mívám největší chuť na kousek něčeho dobrého. A když se udržím a dám si dám předsevzetí, že si to vezmu až ráno, nebo si to koupím cestou do práce (pokud to nemám), dopadne to skoro vždycky tak, že ráno na jídlo nemám ani pomyšlení a teprve kolem půl 11. se začínám psychicky připravovat na oběd.

Odpovědi
hapiky

Když se večer „nenacpeš“, ráno budeš mít hlad.
Dnešní (nesprávný) trend je večeře jako hlavní jídlo, na snídani kávu a cigaretu.

autacek

Odepři si to večer a uvidíš, jakou budeš mít ráno chuť.

Anikitos

Já snídám každý den, i přesto že ráno nemám nikdy hlad ani chuť. To až když se do toho donuím, tak po pár soustech se hlad dostaví. :)

Jinak si myslím, že je dobré se ráno pořádně probrat, napít se hodně vody, osprchovat se.....