dgfdgf

Jak zařídit, aby při přehrávání složky s písničkama a videama v přehrávači jetaudio, byl u každýho videa vidět obraz?

Dám přehrát složku a když pak kliknu v seznamu na video, přehraje se jenom zvuk. Ale když kliknu na jedno video, seká se obraz ale je vidět obraz a pak je obraz i u dalších videí, kde předtím nebyl.

Ted navíc jsem dal přehrát složku a některý písničky v seznamu nebyly. Pak jsem dal složku přehrát podruhý a už tam jsou. Čím to je?

Odpovědi
elkon

Použij jiný přehrávač. Třeba VLC media Player.

dgfdgf

VLC mám tady taky, ale nevím jestli to v něm jde udělat jak v jetaudio, že je na obrazovce seznam přehrávanejch písniček. To potřebuju.