sabik11

Jak zapnout bluetooth na notebooku?

Jak ho mám zapnout? Je pro to nějaké tlačítko? Jestli ano,jaký a jak se k němu dostanu ???
Doplňuji:
mám notebook MSI

Nejlepší odpověď
Alesh

Při dotazech tohoto typu je dobré uvést typ notebooku a operační systém. Kontrolku „modrého zubu“ bych spíš neočekával (většinou bývá jen wi-fi kontrolka). Bluetooth bývá vidět v tray icons (ikonky vpravo dole, vedle hodin).

Další odpovědi
arygnoc

většinou je na čelní hraně (té nejblíž ku Vám), hned vedle wifi (záleží od typu).
Měla by tym být i kontorolka (LED), že BT je zapnutý.

SpeedyCZ

Já mám HP 625 a tlačítko vedle f12 svítí malilinkatě (když vypnuto) orandžově… Zmáčkni ho a bude svítit modře… Jo a já mám to tlačítko na obojí..
Zapne se mi wifi + bluetooth

anonym

je zbytečný psát co je již předemnou, tak jenom doplním.. pokud notebook nevidíte například z telefonu nebo z jiných zařízení, tak je notebook nastaven jako „skrytý“ – on zařízení najde, ale jeho nenajde nikdo.. takže si zviditelnit ntb. pokud je problém v tomto