kubik!

Jak zakázat vyskakování oken na zamčený displej při konverzaci ve Whatsappu?

Nemám nastavená žádná vyskakovací okna, ale i přesto mi vždy, když přijde zpráva, vyskočí s celým textem na zamčený displej (pouze na zamčený, když s telefonem něco dělám, pak mi jen vyskočí ikonka na lištu). V telefonu jsem v nastaveních nic neobjevila a v programu jsem už zakázala úplně vše, co jsem našla. Nic jiného mi to nedělá, ani SMS ani messenger.

Odpovědi
M.Zowadova

Nejsem si jistá zda to pomůže, ale můžeš zkusit resetovat nastavení oznámení.