Avatar uživatele
Kelt

Jak zajistit, aby mi všechny maily chodily do složky doručené ?

Prohlížel jsem dneska maily, a kromě toho, žer mi chodí maily do složky Doručené, objevil jsem také maily ve složce Spam a Hromadné, kde jsou po určité době smazány. Takto mohu přehlédnout důležitý mail a chtěl bych si to všechno kontrolovat. Jak to provést, co nastavit atd. Děkuji.

Zajímavá 0 před 1852 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Moje metoda vypadá takto: Když mi přijde e-mail do spamu, či do hromadných, tak ho vzápětí přetáhnu do doručených a už se mi pro příště posílají e-maily od daného odesílatele do doručených.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Antispamové filtry například na Seznamu, Gmailu nebo antispamový filtr klienta Thunderbird se umí učit (outlook nechme stranou ten používá poměrně hloupé filtry které to neumí) … takže stačí když párkrát spam složku zkontrolujete a chybně označené maily označíte jako „není nevyžádaná“, antispamový filtr se z toho do příště poučí (poznačí si příslušná klíčová slova a odesilatele a do budoucna jim sníží pravděpodobnost vyhodnocení jako spam) … tím že antispamový filtr ručně opravujete tak zlepšujete jeho schopnost spam poznat v budoucnu a když ho takto budete učit dost dlouho, počet chybných vyhodnocení klesne prakticky na nulu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

To si musíš najít v nastavení, nepíšeš žádné podrobnosti, tak ti nikdo neporadí. Já používám Outlook a tam je vše přehledně vidět. I spam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Vypnout vestavěné spamové filtry a nastavit si vlastní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Tak to je docela složitá věc, obzvlášť pokud používáš poskytovatele, který se ti snaží třídění pošty „ulehčit“. Docela nedávnou jsem přišel na to, že některá pošta třeba v Gmailu se dokonce násilně i přes natavené filtry řadí do složek Promoakce, Aktualizace, Sociální sítě… a nejde to vypnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet