DandrdaMan01

Jak zajistit aby mě v noci nepoštipali komáři?

Popř.: jak se zbavit štipancu?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Nevotvírej dveře či okna, jak říká marci1 pořiď si ochranou sít, komára zabij,pořiď si moskitiéru, stříkni na sebe repelent, zachumlej se pod deku(i když vím že je to v letní noci téměř nemožné). Komáří štípance si natři fenistilem nebo propolisem.

Další odpovědi
marci1

Nejlépe je mít na oknech ochranné sítě proti hmyzu.
Jak se zbavit štípanců – již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rychle-zbavit-stipance-od-komara

mosoj

Nejlepší je štípanec odříznout.

zjentek

já si letos rozvěsil po posteli a kolem postele(na hřebíčky po zdi) levanduli a fakt na mě ještě nepřilít ani jeden ..jako zázrakem