Avatar uživatele
BBBSSMG

Jak začít tisknout a prodávat vlastní výtisky obrazů?

Dobrý den,

Ráda bych začala na internetu prodávat výtisky/plaká­ty/printy svých vlastních kreseb.
Zajímalo by mne, jestli existuje v Česku firma/stránka, která by mi toto umožnila. Tedy (za nějaký poplatek či provizi) by tiskla fotografie, které jim zašlu, a dále je přes nějaký eshop rozesílala jako hotové plakáty?

Možná je to, co jsem napsala nesmysl, ale já právě vážně nevím, jak to funguje. Jakým způsobem by se případně dalo začít takto podnikat?

Děkuji

Zajímavá 0 před 1323 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vytisknutí si můžeš zařídit u jakékoli tiskárny, samozřejmě nebude to zdarma.Myslím, že žádné tiskárně se to nebude chtít i rozesílat, ale za zeptání nic nedáš. Pokud ne, tak budeš muset rozesílat sama. nebo najít někoho kdo to třeba přibere ke svému eschopu. Osobně nepředpokládám, že se objednávky jen pohrnou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lgee

Představujes si to jak hurvinek valku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BBBSSMG

Drap – To je právě to, objednávek už mám opravdu plno (v řádu stovek), respektive poptávek. Původně jsem nic takového neplánovala, ale čím dál tím více lidí má zájem a tak o tom přemýšlím, jen nevím, jak toto realizovat.
Moc děkuji za radu :)

před 1323 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BBBSSMG

Lgee- dobrá, uvědomuji si, že to asi tedy takto nefunguje, ale nezkusil byste možná jen místo jízlivé poznámky, přidat i nějakou radu? Či mi tedy osvětlit, jak to správně probíhá? Kdybych o tom něco věděla, neptala bych se tady.
Děkuji

před 1323 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání