jan.kadraba

Jak zabránit vypínaní displeje telefonu s WindowsPhone(Lu­mia 720)?

Lze nějak uživatelsky nastavit (nebo aplikací) na mobilním telefonu s Windows(konkrétně Nokia Lumia 720) aby se mi automaticky nevypínal display. V nastavení je pouze možnost nastavit si vypnutí displeje po 5 minutách, víc ale ne. Chtěl bych aby jsem mohl vypnutí zablokovat a poté zase obnovit…
Doplňuji:
Vypnou úsporný řežim tam takto nefunguje – to pouze nechá zapnuté wi-fi, různé služby, ale display se vypíná stále…

Odpovědi
beer

Tento typ neznám, podívej se ale do nastavení. Bývá tam totiž zapnuto něco jako „úsporný režim“ a vypnutím bude displej svítit trvale – pochopitelně na úkor nabití baterie.
Doplňuji:
Našel jsem nějaká videa, snad ti to pomůže http://www.you­tube.com/user/No­kiaSupportVide­os
Znám ale staré Nokie, těm često důležité věci buď zvela chyběly, nebo byly zbytečně složité. Je proto možné, že rovněž ta tvoje není dokonalá a trvalé zapnutí displeje neumožňuje..