Lauren604

Jak zabránit tomu aby se notebook po určité době sám nevypnul ?

Ahojte, Mám takoví menší problém…Chci si dát stahovat film a musim asi na hodinu odejít …jenomže se mě notebook po nějaké době sám vypne o.O Dá se nějak nastavit aby se nevypínal ? Když tak jak? o.O Předem moc děkuji!
Doplňuji:
Předem se omlouvám za chyby ;) nejsem žádný češtinář ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, jistě – v PowerManagementu.
Start – Ovládací panely – Možnosti napájení (nebo tak nějak podobně – podle verze Windows).

Další odpovědi
jpau

Jak píše mowla + tomu „vypnutí“ se tam asi bude říkat hibernace (vycházím z obvyklého nastavení, kde automatické vypnutí povolené není a hibernace jo)