holka

Jak zabránit chrápání?

jak zabránit chrápání

Odpovědi
Pamprlice

Natrvalo lze zbavit chrápání laserovou operací prováděnou v lokální anestezii. Zákrok provádějí různá laser centra či plastické chirurgii (na internetu si lze dohledat kontakty na jednotlivé společnosti)…
Jednoduše pak pomlaskáním či pošťouchnutím jedince, který leží nejspíš na zádech. Přesune-li se na bok, mohl by přestat na chvilku chrápat 🙂

janky

já mám vyzkoušený sprej PSSST! ten se stříká rovnou do krku a zabraňuje chrápání dokonale!

tommisa

Co takhle špunty do uší které blokují chrápání ? Velký výběr najdete na stránkách e-shopu www.komasport.cz