Jak zabavit 4 letou holčičku?

Ahoj, mé dceři jsou 4 roky a jsou prázdniny, tak by mě zajímalo, jak s vašima podobně starýma dětma trávíte čas? Abych se inspirovala…Dík!

Odpovědi
Jivinho

Doporučuji www.portaventura.es

Janulka

Ahoj, já s dětma chodím na písek, jezdím na kole, k matce na zahradu, kde mají bazének (a bazének mají i doma na balkoně), chodíme na hřiště, doma si čteme, hrajeme pexeso, domino a vlastně všechno děláme spolu – pečeme, zametáme atd. – je to vlastně taková hra na dospěláka a to je baví nejvíc!:o) Jo a výlety!

alenka901

výlet do zoo,malování obrázků vyrábění jednoduchých skládanek z papíru,stavění báboviček,jízda na kole,procházka do přírody s názorným vysvětlení třeba co je to za kytičku udělat si třeba společně herbář atd

Dandi

Mrkněte na www.fundance.cz je to prodej tanečních podložek. Synovec to má asi rok a alespoň 6hodin týdně je o zábavu postaráno.