Avatar uživatele
Pluovnik

jak vytvořit vlastní novou složku na e-mailu?

Zajímavá 0 před 1212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Tak záleží, kde ten e-mail máš založený. Jako třeba Seznam.cz, Gmail.com apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Je to jak píše Alesh, záleží to především na zřizovateli mailové služby. Obvykle ale stačí kliknout na položku „Nová složka“ a pojmenovat ji dle vlastní potřeby. (někdy to jde i z kontextové­ho menu)

Jo a elkona neber vážně, ten „se hloupostmi nezabývá“, ale kdo ví? Třeba se jednou také dopracuje k třídění pošty. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jakou složku, e-mailem se posílají soubory. Pokud chceš poslat celou složku, je potřeba ji předem třeba zazipovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Složku můžeš vytvořit na webmailu, to jest webové rozhraní poskytovatele e-mailové služby. Teď záleží na tom, jestli je složka implementována přímo na mailovém serveru, anebo v nějaké „mezivrstvě“ na webu. Pokud jde o první případ a emailový účet si otevřeš pomocí mailového klienta (například Thunderbird), složky v něm uvidíš, v druhém případě ne. Například já na svůj firmení email přistupuji výhradně přes klienta, i když k němu máme i webmailové rozhraní. V tomto účtu vidím „standardní“ složky jako příchozí a odchozí poštu, ale také složku archivu, ve kterém jsem si ještě vytvořil podsložky nazvané podle roku. Pokud si na svůj mail přistoupím ze svého PC doma, tak tyto složky uvidím také. V PC v práci mám ale ještě vytvořeno několik složek, které jsou označeny jako „lokální“ a do těch přístup z domácího PC nemám; i když si stejně pojmenované složky vytvořím také, nebudou obsahovat ty zprávy, které jsem do nich přesunul na pracovním PC.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

Upřesni dotaz

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek